ВЕБ-МАЙСТРАМ

Чи має Поетика банер, який я міг би вмістити на своєму сайті?

Так. Якщо вам сподобалась наша бібліотека, ви можете поставити на своєму сайті цю кнопочку

<a href="http://poetyka.uazone.net/">
<img src="http://poetyka.uazone.net/clickbtn.gif" height=31 width=88 border=0>
</a>

Якщо є трохи більше місця, можна поставити один із цих двох банерків 100х100 пікселів:

<a href="http://poetyka.uazone.net/">
<img src="http://poetyka.uazone.net/poe100.gif" height=100 width=100 border=0>
</a>

<a href="http://poetyka.uazone.net/">
<img src="http://poetyka.uazone.net/poe200.gif" height=100 width=100 border=0>
</a>

Чи можна домовитись про обмін банерами?

Найпростіше вмістити стежку до вашого сайту на сторінці "Джерела" (де банерів немає). Поетика має кілька "кнопок" на стартовій сторінці. Якщо ваш сайт стосується української літетатури, мистецтва або історії, і є значним явищем, ваша кнопка може бути на стартовій сторінці - але не навічно. Ми не можемо вдовольнити всіх бажаючих обмінятися банерами, бо самих лише посилань на Поетику в Інтернеті вже більше 300 (див. Google).

Чим можна допомогти, якщо не грошима?

Зараз є кілька напрямків. Людина зі знанням PHP та MySQL може допомогти переробити сайт, щоб усі поезії витягувати з єдиної бази даних. Дуже потрібна допомога з форматуванням сторінок, бо текстів у черзі багато, а часу не вистачає. Для цього необхідні елементарні знання HTML та CSS, або хоча б бажання займатися веб-дизайном. Потрібна також організаційна допомога з пошуку фінансування (ґранти і т.п. — дивіться наступне питання). Нарешті можна намалювати нову кнопку Поетики 31х88, бо стара вже є старомодною.

Якщо Ваш внесок є разовим, ми вмістимо "вічну" подяку на сторінці подяк. Якщо ж Ваша допомога є регулярною (скажімо на протязі року і більше), тоді Ви по суті стаєте співзасновником, і можете впливати на загальну стратегію розвитку сайту.

Чи приймаєте фінансову допомогу?

На протязі двох років через PayPal надійшло 3 пожертви на загальну суму 45 дол. США (остання в серпні 2002 року). Видно немає сенсу в тому, щоб тримати додаткову кнопку на головній сторінці. Чесно кажучи, ми практично не приділяли уваги пошуку фінансування - на це просто не вистачає часу. Якби в команді з'явився пробивний менеджер, який зміг би зареєструвати юридичну особу та знайти фінансування, тоді можна було б говорити про штат і оплату праці.

Платити за сканування текстів зараз немає потреби, бо вже маємо роботи на рік вперед. Якби були гроші, вони були б спрямовані на (а) форматування сторінок та (б) на програмування сайту у співвідношенні приблизно 50:50.

Роман Косаренко, Юрій Мачуха, Петро Гринюк.